Suvekool noortele ettevõtjatele toimus juba kolmandat aastat

Juba kolmandat aastat leidis aset Startup Wise Guys poolt korraldatav suvekool noortele ettevõtjatele, mille üheks asutajaliikmeks ning mentoriks on ka TIFC-i juhatuse liige Herty Tammo.

Young Entrepreneurs Summer School tutvustab idufirmade spetsiifikat ettevõtlikele noortele üle kogu maailma. Alustades praktiliste strateegiatega ning lõpetades loominguliste harjutuste ja töötubadega – kogu programm on kokku pandud mõttega, et noored omandaksid olulised teadmised ning leiaksid tähtsaid kontakte, et startup maailma väljakutsetele vastu astuda.

Sel aastal võttis programmist osa 20 andekat ettevõtlushuvilist noort Aserbaidžaanist, Eestist, Leedust, Ukrainast, Iirimaalt, Lätist ja Bulgaariast. Programmi iga minut on täidetud teadmiste ja kogemustega prestiižsetelt ettevõtjatelt ning idufirmade asutajatelt. Osalejatel avaneb võimalus tutvuda noorte kaasettevõtjate ning mentoritega üle maailma.

On juba kujunenud traditsiooniks, et tegus üritus lõpeb häkatoniga: noored mõtlevad välja äriidee ning seejärel esitlevad seda. Programmi käigus avaneb suurepärane võimalus siseneda start-upi ülemaailmsesse võrgustikku, et mentorite ja koostööpartnerite abil oma ideede kallal edasi nokitseda.

Tammode perekonnast on ise suvekoolis osalenud ning projektis siiani kaasategev ka Henry Tammo, kes on praeguseks õpilasfirma Linky tegevjuht. Linky puhul on tegemist elektroonilise visiitkaardiga, mida vastu teise inimese telefoni pannes on võimalik kontakt kiiresti lisada kas LinkedIni või telefoni kontaktidesse või siis hoopis meil saata. Linky jõudis käesoleval aastal ka Eesti Parima Õpilasfirma finaali.

Fotol tutvustab Henry oma õpilasfirma toodet president Alar Karisele.

Young Entrepreneurs Suvekooli toetajad: Swedbank Estonia, Eversheds Sutherland, Estonian Business School.