TIFC jagas oma kogemuslugu Baltimaade pereettevõtluse konverentsil

Hiljuti tõi Baltic Family Firm Institute vestlusringi kokku Baltikumi pereettevõtluse jõud, kus teiste esinejate seas jagas Tammo perefirmadega seotud kogemusi ka TIFC-i juhatuse liige Mihkel Tammo.

Eri riikide NextGen esindajad diskuteerisid teemal “Pereettevõtete vastupidavus rahututel aegadel”. Arutelu käigus tuli välja mitmeid probleeme, mis küll varieeruvad igas firmas lähtuvalt oma spetsiifikast, kuid üldpildis on siiski omased just nimelt pereettevõtlusele.

Paneeldiskussiooni tulemusena selgus, et oma vanemate äri on võimalik jätkusuutlikult edendada ning suurt rolli selles edus mängibki just omavaheline suhtlus: teiste perefirmadega üheskoos probleemide analüüsimine ning kogemuste jagamine.

Baltic Family Firm Institute on 2022. aastal asutatud mittetulundusühing, mis aitab teadlastest ja praktikutest koosneva meeskonnaga Baltimaade pereettevõtetel oma potentsiaali realiseerida, pakkudes neile teaduspõhiseid koolitusi, mentorlust ja võimalust oma teadmisi-kogemusi üksteisega jagada.

Lisaks Mihkel Tammole osalesid arutelus veel NextGen esindajad Lätist, Leedust, Norrast, Saksamaalt.