TIFC Family Office’i kogukonna avaüritus tõi kokku ärialased koostööpartnerid ning sõbrad, kes loovad tulevikumaailma.

Kuna TIFC loob oma tegevuste käigus lahendusi tuleviku kogukondadele, soovime selle raames end ümbritseda oma mõttekaaslastega. Ning et olla mõlemapoolselt kursis ärimaailmas ja ka üleüldiselt kogukondades toimuvaga, on TIFC otsustanud kord aastas kokku tuua oma sõbrad ja koostööpartnerid, kellega kogemusi vahetada, erinevatel teemadel vestelda ning kvaliteetaega veeta.

Paljudest üritustest esimene leidis aset Tammeri Akadeemias: VIP-kogukonda ootas informatiivne kogemuslugu „Alasti tõde küberrünnakust“, kus TIFC-i tütarfirmade Estanci ja Tammeri IT-juht Indrek Kink läinud aasta veebruaris mõlemat ettevõtet puudutanud küberrünnaku detailidesse laskus.

Avalikult lahati pea kõike esimeste süsteemide krüpteerimisest kuni juhtumi lahendamiseni, et kuulajatele võimalikult selge ja reaalne pilt luua. Indrek jagas kohaletulnutele ka ettevaatusabinõusid, millele iga firmajuht rõhuma peaks, et taolisi situatsioone tulevikus võimalikult palju ennetada.

Tammeri juhatuse esimees Anti Tammo ning Estanci tegevjuht Priit Haldma rääksid kriisijuhtimisest ning rünnaku tagajärgedest oma ettevõtetes. Toodi välja, kuivõrd palju mõjutab situatsioon kõigi töötajate kindlustunnet, kuna sellistes olukordades on teadmatus suur ning tulevik väga ebaselge – infot on alati liiga väga ning pahalastest ollakse alati justkui samm maas.

Olles rääkinud küberrünnakust varasemalt juba mitmetel üritustel, soovisime teemat jagada veel viimast korda just oma inimestega ning seejärel peatüki lõpetatuks lugeda.

Informatiivsele osale järgnes vabas vormis kogukondlik arutelu koos buffet-õhtusöögiga. Loodame, et üritusega jäädi rahule ning ootame juba järgmist kohtumist